Prezentacije studenskih istraživanja na Sveučilištu Carlow u Sjedinjenim Američkim Državama u Pittsburghu

Na partnerskom Sveučilištu Carlow u Pittsburghu 20.5.2023. godine održavaju se Carlow Scholars' Day (CSD), u kojem sudjeluju i studenti FOI-ja.

Studentice Diplomskog studija Ekonomike poduzetništva pripremile su istraživanja i objavile ih u obliku digitalnih asinkronih poster prezentacija:

• Nikolina Bajkovec „Social inclusion of students with disabilities in the academic environment through peer support“
  • Dari Jergan, Patricija Ivanić  „Online video advertising“
  • Klara Kedmenec “My experience with virtual collaboration in a college setting”

Program i sažetci studentskih radova objavljeni su ovdje.

Ova aktivnost osmišljena je temeljem poziva prof. dr. sc. Enrique Mu sa Sveučilišta Carlow. Istraživanja vezana uz prilagodbu nastave i komuniciranje u međunarodnom okruženju mentorirala je prof. dr. sc. Violeta Vidaček Hainš. Prijave studentskih istraživanja izvršene su na osnovu javnog poziva Sveučilišta Carlow, dodatno objavljenog15. veljače 2023. na stranicama Fakulteta organizacije i informatike.

Zanimljive teme i izazovi međunarodnog okruženja poticaj su za daljnje umrežavanja studenata!

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju.