Predstavljanje knjige

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti, Zavod za znanstveni rad u Varaždinu i Fakultet organizacije i informatike predstavili su u petak, 25. studenog 2011. godine u Gradskoj vijećnici Grada Varaždina knjigu Ekonomija za poduzetnike. Autori knjige su prof. dr. sc. Stjepan Dvorski i dr. sc. Vladimir Kovšca s Fakulteta organizacije i informatike.  Knjiga je fakultetski udžbenik, a autori su je posvetili profesoru emeritusu Franji Ruži povodom njegovog osamdesetog rođendana i njegovog uspješnog znanstvenog i stručnog rada te velikog angažmana u zajednici.

Knjigu su predstavili prof.dr.sc. Tihomir Hunjak u ime dekana FOI prof.dr.sc. Vjerana Strahonje, prof.dr.sc. Marijan Cingula, prof.dr.sc. Stjepan Dvorski i mr.sc. Eduard Vargović.

Čestitamo autorima i slavljeniku profesoru emeritusu Franji Ruži.

web2