Poziv na skupštinu Business club @FOI

Objavljeno: 18.06.2016

Pozivamo sve studente i zaposlenike Fakulteta da se odazovu prvoj skupštini Business club @FOI koja će se održati u ponedjeljak 20.6.2016. u 14 sati u dvorani 6 na FOI1. Na prvoj skupštini svi zainteresirani će biti upoznati s ciljevima rada kluba te njegovim aktivnostima.

Business club @FOI se pokreće kako bi se širila i unaprjeđivala financijska pismenost, poduzetnička kultura i poslovna znanja, a uz to aktivnosti kluba bi bile organiziranje tematskih radionica, organizacija seminara, predavanja i konferencija, organizacija case study i sličnih natjecanja te suradnja sa sličnim organizacijama sa Sveučilišta, države i regije.

Business club je pokrenut na inicijativu studenata, predsjednika Studentskog zbora Karlo Nadoveza te izv.prof.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa.

Svi zainteresirani sa svim pitanjima se mogu javiti na mail predsjednika Studentskog zbora knadovez@foi.hr