Posjet učenika I. osnovne škole Varaždin knjižnici FOI

U sklopu posjeta Fakultetu organizacije i informatike 22. prosinca 2014. godine učenici 4.a i 4.c razreda I. osnovne škole Varaždin u pratnji svojih učiteljica posjetili su i knjižnicu Fakulteta.

Djelatnici knjižnice dočekali su drage goste te im predstavili knjižnicu i proveli kroz nju. Prolazeći knjižnicom učenici su se stopili sa studentima koji su u to vrijeme koristili knjižnicu. Goste je najviše zanimalo koja je najdeblja knjiga u knjižnici te koliko ima stranica. Na kraju posjeta gostima su podijeljeni maleni prigodni pokloni.Nekolicina učenika izjavila je da je već ranije, u vrtićkoj dobi, posjetila knjižnicu FOI što nam je bilo iznimno drago te se nadamo da će nas uskoro ponovno posjetiti.

Čitaonica Čitaonica 1