Posjet prof.dr.sc. Rajiv Somana FOI-u

Poštovani, obavještavamo Vas da će u vremenu od 22.-28. veljače 2014. Sveučilište u Zagrebu i Fakultet organizacije i informatike posjetiti prof.dr.sc. Rajiv Soman, prodekan sa Sveučilišta Cincinnati, Clermont College, Ohio, SAD. Tijekom ljetnog semestra u okviru studentske razmjene na FOI-ju će boraviti i studentica Heather BayerPozivamo sve zainteresirane nastavnike i studente na zajedničke sastanke u dolje navedenim terminima, kako bi se upoznali s načinom studiranja u SAD-u i  razmotrili mogućnosti za razmjenu i umrežavanje. Posebno pozivamo studente zainteresirane za mobilnost u trajanju od jednog semestra na University of Cincinnati da se odazovu pozivu.

• Srijeda, 26.2., 10 h - Sastanak sa studentima

Teme: Studentski projekti  (istraživanja studenata u i umrežavanje u međunarodnom okruženju, institucionalna potpora,  iskustva sa studentskih razmjena, suradnja s lokalnom zajednicom i predstavljanje studentskih organizacija)

• Četvrtak 27.2., 10 h - Sastanak s profesorima i asistentima

Teme: Organizacijski oblici rada, dogovori za suradnju, aktivnosti Udruge asistenata, istraživački rad…

Sastanci će se održati u dv 11, 1. kat, FOI 1, Pavlinska 2.

Suradnja je temeljena na Bilateralnom sporazumu UC i UNIZG potpisanom 2013. godine.  Gostima želimo srdačnu dobrodošlicu te koristimo priliku da zahvalimo Sveučilištu i Fakultetu na pruženoj potpori.

Detaljan program možete vidjeti ovdje.