Poništenje natječaja - suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja

Objavljeno: 02.06.2021

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje Natječaja raspisanog 21. travnja 2021. godine (NN 42/21) pod točkom 2. za jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje informacijske i komunikacijske znanosti, na Katedri za razvoj informacijskih sustava (zamjena za privremeno nenazočnu djelatnicu)

Fakultet organizacije i informatike

Objavljuje