Otvorene prijave za "Imagine, Create, Innovate: Smart Agriculture"

Objavljeno: 01.07.2019

Studentice i studenti!

Prijavite se kao tim s 3 do 5 članova na studentski program "Imagine, Create, Innovate: Smart Agriculture" i osvojite putovanje na sajam u Amsterdam, patent za vaše rješenje i projektnu prijavu na EU fond za nastavak rada.

Do petka, 12. srpnja 2019. potrebno je sastaviti dvije A4 stranice opisa ideje iz Smart Agriculture područja te kroz pet mjeseci dovesti ju do razine tehničke inovacije zajedno s vašim timom, a uz podršku mentora, Inovacijskog centra Nikola Tesla i vodećih domaćih poduzeća u Smart Agriculture području. Ideje mogu biti sklopovske ili programske ili pak nešto posve drugačije, a usmjereno na podizanje kvalitete prehrane, preciznu poljoprivredu, učinkovitosti uzgoja i još puno šire.

Više informacija o ovom natječaju možete pronaći na službenoj web stranici programa ili Facebook stranici.