Imagine Cup Day

Microsoft Student Partneri i Microsoft Innovation Center i ove godine organiziraju Imagine Cup Day. Kao i kroz sve prethodne godine i ove godine će biti objavljene mnoge uzbudljive novosti. Teme ovogodišnjeg događaja će biti Imagine Cup, Dreamspark, događanja u Microsoft Innovation Centru i Windows Phone.

Događaj će se održati u glavnoj zgradi Fakulteta Organizacije i Informatike u dvorani 10 u četvrtak, 23. veljače 2012., od 16:00 do 17:30, a prisustvovati će istaknuti pojedinci iz Microsoft zajednice te Fakulteta organizacije i informatike. Pozivamo Vas da nam se pridružite i uz druženje i prezentacije doznate razne novosti iz Microsofta. Radujemo se Vašem dolasku!

Sadržaj i raspored:

• 16:00 – 16:30 – Imagine Cup i Microsoft Student partner program (Marko Benković, Microsoft Student Partner)
  • 16:30 – 16:45 – DreamSpark (Dražen Popović, Microsoft Student Partner)
  • 16:45 – 17:00 – Microsoft Innovation Center kao podrška studentima i studentskim projektima (Edukacija, certificiranje, projekti…) (Marko Drenovački, Microsoft Innovation Center Varaždin)
  • 17:00 – 17:15 – Windows Phone 7 (Matija Kapić, Microsoft Student Partner)
  • 17:15 – 17:30 – Izrada Windows Phone 7 aplikacije – iskustva i savjeti (Boris Tomaš, Fakultet organizacije i informatike)

Ukoliko imate pitanja u vezi ovog događaja ili Microsoft Student Partner programa možete se javiti na e-mail adresu: marko.benkovic@studentpartner.com