Održano predstavljanje sveučilišnog udžbenika Poslovno odlučivanje

Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu je održana promocija knjige "Poslovno odlučivanje" autora Pere Sikavice, Tihomira Hunjaka, Nine Begičević Ređep i Tomislava Hernausa.

U dvorani 10 Fakulteta organizacije i informatike je pred mnoštvom uzvanika predstavljena knjiga „Poslovno odlučivanje“ koje su autori doc.dr.sc. Nina Begičević Ređep,doc. dr.sc. Tomislav Hernaus,prof.dr.sc. Tihomir Hunjak te prof.dr.sc. Pere Sikavica. Knjigu je izdala Školska knjiga d.d.

Predstavljanje je vodila urednica Ines Matulić. Uzvanike je uvodno pozdravio dekan Fakulteta organizacije i informatike prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, a o knjizi su govorili recenzent dr.sc. Miroslav Žugaj, professor emeritus, te autori doc.dr.sc. Nina Begičević Ređep, doc.dr.sc. Tomislav Hernaus, prof.dr.sc. Tihomir Hunjak i prof.dr.sc. Pere Sikavica. Recenzenti i autori istaknuli su važnost suradnje između Fakulteta organizacije i informatike i Ekonomskog fakulteta u Zagrebu, bez koje ova knjiga ne bi bila moguća, te važnost ovog izdanja za studente, nastavnike i širu publiku.