Održana gostujuća predavanja nastavnika sa Sveučilišta Shkodër "Luigj Gurakuqi"

Objavljeno: 14.03.2019

Fakultet organizacije i informatike u Varaždinu su od 11. do 16. ožujka 2019. godine posjetili gostujući nastavnici Sveučilišta Shkodër "Luigj Gurakuqi"- izv. prof. dr. sc. Jozef Bushati i Erard Curcija, voditelj Ureda za međunarodnu suradnju.

Gosti sa Sveučilišta Shkodër "Luigj Gurakuqi" održali su nekoliko predavanja na Fakultetu organizacije i informatike. U sklopu kolegija „Obrada teksta i slike“ tema predavanja bila je „Digital Image Processing (DIP),  u sklopu kolegija “Poslovno komuniciranje” tema je bila “Understanding The Challenges of Business Communication, u sklopu kolegija “Pregovaranje u međunarodnom okruženju”New Development of 21st Century Learning Spaces in Education-Reflections, Achievement and Challenges”.

Na FOI-ju je također održan i zajednički sastanak, kojem su, uz goste sa spomenutog Sveučilišta, prisustvovali i dekan FOI-ja prof. dr. sc. Neven Vrček, prodekanica za znanstvenoistraživački rad izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, izv. prof. dr. sc. Violeta Vidaček - Hainš te voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju Izabela Oletić Tušek, univ. spec. pol..

Kratak životopis i fotografije gostujućih predavača pročitajte u nastavku: Jozef Bushati CV / Erard Curcija CV