Tribina o upisima na diplomske studije FOI-ja

Objavljeno: 04.07.2022

Pozivamo sve studentice i studente na informativnu tribinu o upisima na diplomske studije FOI-ja (Diplomski studij informatike i Diplomski studij Ekonomika poduzetništva), koja će biti održana u četvrtak, 7. srpnja 2022. u 10:00 sati putem online platforme BBB. Pristupiti mogu svi zainteresirani pojedinci koji žele upisati diplomske studije na FOI-ju putem ove poveznice. Broj mjesta za tribinu nije ograničen.

Na tribini će biti riječi o samim studijima, o uvjetima za upis i postupku upisa na diplomske studije FOI-ja. To, kao i sve druge korisne informacije, sa zainteresiranim sudionicima tribine podijelit će prodekanica za nastavu i studente prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić i prodekan za studijske programe prof. dr. sc. Dragutin Kermek. Na pitanja vezana uz studentski život odgovarat će naš student Jerry John Antolos.

Vidimo se!