Odobren projekt „Prilagodba literature za slijede i slabovidne studente 6“

Objavljeno: 24.07.2020

Odobren je projekt Udruge Zamisli „Prilagodba literature za slijede i slabovidne studente 6“ na kojem je Fakultet organizacije i informatike projekti partner. Cilj projekta je omogućiti studiranje studentima s oštećenjima vida kroz prilagodbu nastavnih materijala. Nositelj projekta je Udruga Zamisli, koja se bavi pomicanjem kvalitetnog obrazovanja mladih s invaliditetom. Projekt je rezultat kontinuirane višegodišnje suradnje s Udrugom Zamisli, a osim FOI-ja partneri su  Fakultet političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Ekonomski fakultet, Sveučilište u Zagrebu, Sveučilište u Splitu, Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci i Sveučilište u Osijeku.

Projekt je financiran sredstvima Ministarstva znanosti i obrazovanja, a odobren temeljem prijave na javni natječaj.
Za detaljnije informacije možete se obratiti:
Uredu za studente s invaliditetom, izv.prof.dr.sc. Violeta Vidaček Hainš  (vvidacek@foi.unizg.hr) i
voditeljici Knjižnice Fakulteta organizacije i informatike, Bernardi Kos, mag. inf., višoj knjižničarki (knjiznica@foi.unizg.hr).