Odluka o imenovanju Biračkog odbora za provođenje redovnih Studentskih izbora - biračko mjesto FOI 2

Objavljeno: 19.03.2019

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu donosi Odluku o imenovanju Biračkog odbora.

Na temelju članka 9. Pravilnika o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu donosi sljedeću

O D L U K U

o imenovanju Biračkog odbora

I.

Imenuje se Birački odbor za provođenje redovnih Studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu, koji će se održati 26. i 27. ožujka, 2019. godine.

II.

Birački odbor, biračko mjesto FOI 2, Kralja Petra Krešimira IV 15, Varaždin, imenuje se u sastavu:

1. Martina Ružman, studentica, predsjednica (zamjenica Tihana Mustaf, studentica)

2. Luka Mrkonjić, student, član (zamjenik Tomislav Čičak, student)

3. Elena Jurak, studentica, član  (zamjenik Marina Lubar, studentica)

III.

Zadaće Biračkog odbora propisane su Pravilnikom o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu.

PREDSJEDNIK IZBORNOG POVJERENSTVA

Doc. dr. sc. Bojan Žugec

Odluka o imenovanju biračkog odbora

Upute za promatrače