Odluka o imenovanju Biračkog odbora

Objavljeno: 21.02.2019

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu donosi Odluku o imenovanju Biračkog odbora.

Na temelju članka 9. Pravilnika o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu donosi sljedeću

ODLUKU
o imenovanju Biračkog odbora

I.

Imenuje se Birački odbor za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu, koji će se održati 5. i 6. ožujka 2019. godine.

II.

Birački odbor, biračko mjesto FOI 1, Pavlinska 2, Varaždin, imenuje se u sastavu:

1. Mislav Pongrac, studentica, predsjednica (zamjenica Lana Pavić, studentica)
  2. Matej Crnković, studentica, članica (zamjenik Ante Perkušić, student)
  3. Josip Rosandić, studentica, članica (zamjenik David Gabrić, student)

III.

Zadaće Biračkog odbora propisane su Pravilnikom o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu.

PREDSJEDNICA IZBORNOG POVJERENSTVA

Doc. dr. sc. Bojan Žugec

Odluka o imenovanju biračkog odbora