Odabir kandidata temeljem objavljenog natječaja

Objavljeno: 04.05.2017

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste – viši stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja – 1 izvršitelj na određeno vrijeme do 01.06.2019. godine na projektima Fakulteta obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran Karlo Nadoveza, mag.oec.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.