Sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu omogućen je pristup bazama podataka ProQuest unutar i izvan mreže matične ustanove. Udaljeni pristup omogućen je za sve pretplaćene sadržaje u okviru ProQuest Central, Academic Complete, Academic Video Online, ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT), Social Science Premium Collection i EconLit.

Upute za prijavu izvan mreže ustanove možete preuzeti ovdje.
U slučaju problema s udaljenim pristupom, obratite se na baze@nsk.hr ili na broj telefona 01 6164 172.

17.01.2020, 10:58

U četvrtak, 23. siječnja 2020. na Fakultetu organizacije i informatike će se održati 4. po redu Erasmus+ info dan. Erasmus+ info dan događanje je na kojem studenti mogu dobiti niz informacija o mogućnostima za mobilnost preko tog program te čuti Erasmus iskustva iz prve ruke.

U veljači 2020. na Fakultetu organizacije i informatike će se održati intenzivni program pod nazivom "Technology Driven Innovation in Digital Transformation". Pozivamo zainteresirane studente FOI-ja da se prijave, sudjelovanje je besplatno, a uspješno pohađanje donosi 2 ECTS-a. Rok za prijave je 24. siječnja 2020.

Rok za dostavu ponuda je 22.01.2020. godine do 08:00 sati.

16.01.2020, 12:58

Pozivamo vas na radionicu Zajednica prakse na kojoj će se održati prezentacija rezultata projekta POP-UP ruralni društveno-inovativni hubovi odobrenog u okviru Otvorenog poziva ”Podrška razvoju partnerstava organizacija civilnog društva i visokoobrazovnih ustanova za provedbu programa društveno korisnog učenja”, koji je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda.

16.01.2020, 12:53

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati 22. siječnja 2020. godine s početkom u 09:00 sati.

16.01.2020, 12:03

Svečane promocije promovenata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu bit će održane u petak, 17.  i subotu, 18. siječnja 2020. u Koncertnoj dvorani HNK Varaždin. Ukupno će biti promoviran 501 student, i to 89 studenata Preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva i 187 studenata Preddiplomskog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi, zatim 64 studenta Diplomskog studija Ekonomika poduzetništva i 69 studenata Diplomskog studija Informatika te 92 studenta Stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

Uskoro na FOI stiže nova grupa studenata iz inozemstva, a mi želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno, stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Buddyija – prijavi se!

Pozivamo na Dan otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci, a koji će se u prostorijama Centra u Križevcima (Franje Tuđmana 20, Križevci) održati u srijedu, 29. siječnja 2020. godine s početkom u 13:00 sati. Više informacija pročitajte u nastavku.

U nastavku pročitajte obavijest o pregledu i ocjeni ponuda - TINTE I TONERI za 2020. godinu - GRUPA 1.

13.01.2020, 15:46