Obavijest o odabiru kandidata - Mislav Matijević

Objavljeno: 14.03.2022

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto MLADI ISTRAŽIVAČ/STRUČNJAK– 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 18 mjeseci s polovicom punog radnog vremena u Laboratoriju za primijenjeno softversko inženjerstvo, uz probni rok od 3 mjeseca, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran Mislav Matijević.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep