Obavijest o odabiru kandidata - Amaury Marechal

Objavljeno: 16.08.2021

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto MLADI ISTRAŽIVAČ/STRUČNJAK– 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 4 godine s polovicom punog radnog vremena u IOT Laboratoriju, uz probni rok od 3 mjeseca, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran Amaury Marechal

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto MLADI ISTRAŽIVAČ/STRUČNJAK– 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 4 godine s polovicom punog radnog vremena u IOT Laboratoriju, uz probni rok od 3 mjeseca, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran Amaury Marechal.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep