Obavijest o odabiru kandidata – Dunja Višnjić, mag. oec.

Objavljeno: 13.12.2021
Računalo i svjetiljka

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog doktoranda u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta na projektu Hrvatske zaklade za znanost, za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili polje ekonomija, na projektu „SIMON – Inteligentni sustavi za automatsku selekciju algoritama strojnog učenja u društvenim znanostima“, obavještavamo Vas da je na navedeno radno mjesto odabrana Dunja Višnjić, mag. oec.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, dekanica Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog doktoranda u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta na projektu Hrvatske zaklade za znanost, za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili polje ekonomija, na projektu „SIMON – Inteligentni sustavi za automatsku selekciju algoritama strojnog učenja u društvenim znanostima“, obavještavamo Vas da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 09. prosinca 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabrana Dunja Višnjić, mag. oec.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, v. r.