Obavijest o odabiru kandidata – dr. sc. Mladen Konecki

Objavljeno: 17.01.2019

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda (m/ž) u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz programiranje i algoritme na Katedri za teorijske I primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Mladen Konecki.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz programiranje i algoritme na Katedri za teorijske I primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI- a od 15. siječnja 2019. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Mladen Konecki.

D E K A N:

Prof. dr. sc. Neven Vrček, v.r.