Obavijest o odabiru kandidata – dr. sc. Igor Balaban

Objavljeno: 16.05.2018

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz informatiku na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Igor Balaban.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz informatiku na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 15. svibnja 2018. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Igor Balaban.

D E K A N:
                                                                                                                             Prof. dr. sc. Neven Vrček