Obavijest o odabiru kandidata – dr. sc. Dina Korent

Objavljeno: 22.11.2019

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda (m/ž) u području društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz osnove ekonomije i mikroekonomiju na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Dina Korent.

Temeljem članka 123. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda u području društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz osnove ekonomije i mikroekonomiju na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 19. studenoga 2019. godine, na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Dina Korent.

D E K A N I C A :

Izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, v.r