Obavijest o odabiru kandidata - dr. sc. Ivana Đunđek Kokotec

Objavljeno: 21.09.2021
Pisanje na računalu

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda (m/ž) za znanstveno područje društvenih znanosti, znanstveno polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz financije na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 16. rujna 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Ivana Đunđek Kokotec.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, v.r.