Obavijest o odabiru kandidata - dr. sc. Diana Šimić

Objavljeno: 19.05.2021

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto redovitog profesora u trajnom zvanju (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje informacijskih i komunikacijskih znanosti, za grupu predmeta vezanih uz statistiku na Katedri za kvantitativne metode, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 22. travnja 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Diana Šimić.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Odluku Fakultetskog vijeća FOI-ja potvrdio je Senat Sveučilišta u Zagrebu dana 18. svibnja 2021. godine.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, v.r.