Natječaj za smještaj i subvencije za akademsku godinu 2020/21.

Objavljeno: 02.07.2020

Natječaj za subvencionirano stanovanje u Studentsko domu u Varaždinu otvoren je do 3. kolovoza 2020. godine.

Cijeli tekst Natječaja i natječajnu dokumentaciju za akademsku godinu 2020./2021. preuzmite ovdje:
Dokumentacija 2020-2021 (osim Obrasca A koji se kreira putem web forme na linku niže).
S obzirom da ima izmjena u odnosu na prošlu godinu, molimo vas da pažljivo pročitate i proučite svu preuzetu dokumentaciju (pravilnike, obrasce, pojašnjenja, odgovore na najčešća pitanja). Nakon toga obvezno kliknite na link za popunjavanje "Obrasca A" i popunite web formu.

Obrazac A:

Za popunjavanje obrasca A potrebno se prijaviti svojim elektroničkim identitetom (vlastitim AAI korisničkim računom) na ovoj adresi.

Iznimno, ukoliko nemate AAI korisnički račun, obrazac A možete popuniti na ovoj adresi.

Nakon što popunite obrazac obavezno ga ispišite, potpišite i pošaljite zajedno s ostalom dokumentacijom na adresu:

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

STUDENTSKI  CENTAR  VARAŽDIN