Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2014./2015.

Poštovane studentice i studenti, na temelju odredbi Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade rektor Sveučilista u Zagrebu Prof.dr.sc. Damir Boras raspisuje Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2014./2015.

Prijava radova za Rektorovu nagradu obavlja se popunjavanjem odgovarajućih obrazaca na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu http://www.unizg.hr/rektorova/.Studenti mogu pristupiti ovoj aplikaciji svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom. Rok za prijavu na natječaj je 30. travnja 2015. do 16 sati.

Osim prijave rada na mrežnim stranicama Sveučilišta, studenti moraju do 30. travnja 2015. predati ispis prijavljenog rada (uključujući i potpisano obrazloženje mentora) u dva primjerka u dekanatu Fakulteta te predati radu u elektroničkom obliku u sustavu za e-učenje.

Svečana dodjela Rektorovih nagrada održat će se na Sveučilištu u Zagrebu u četvrtak 18. lipnja 2015.