Objavljeno: 29.04.2016

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za dva nastavnika u znanstveno nastavno zvanje i radno mjesto docenta za područje društvenih znanosti i izbor jednog suradnika u suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta (m/ž) za područje prirodnih znanosti.

Fakultet organizacije i informatike

Varaždin

raspisuje

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno nastavno zvanje i radno mjesto docenta za područje društvenih znanosti, polje ekonomija za grupu predmeta vezanih uz poduzetništvo na Katedri za gospodarstvo
  2. jednog nastavnika u znanstveno nastavno zvanje i radno mjesto docenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijskih  znanosti za grupu predmeta vezanih uz biometriju i sigurnost interneta i državne i upravne informacijske sustave na Katedri za razvoj informacijskih sustava
  3. izbor jednog suradnika u suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta (m/ž) za područje prirodnih znanosti, polje matematika znanosti za grupu predmeta vezanih uz matematiku  na Katedri za kvantitativne metode (do povratka privremeno nenazočne djelatnice)

Pristupnici za izbor dužni su, pored općih uvjeta, ispunjavati i uvjete iz Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju.

Prilikom prijave na natječaj pristupnici pod točkama 1. - 2. sačinjavaju opću prijavu temeljem odgovarajućih zakonskih akata a uz nju prilažu i dodatnu tablicu s pokazateljima, u kojima kategoriziraju svoj dosadašnji rad sukladno Instruktivnim pokazateljima koji služe kao preporuka članovima povjerenstava, odnosno Fakultetskom vijeću prilikom donošenja odluka o izboru na radno mjesto u znanstveno nastavnom zvanju docenta, a koji se nalaze na poveznici http://www.foi.unizg.hr/hr/dokument/instruktivni-pokazatelji

Prijavi na natječaj pristupnici pod točkom 3. dužni su priložiti: životopis s podacima o školovanju i radnom odnosu, motivacijsko pismo, ovjerene kopije diploma, prijepis ocjena i potvrdu da se pristupnik nalazi u 10% najboljih studenata, domovnicu, popis radova i same radove, te ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta za izbor u zvanje za koje je raspisan natječaj. Kriterij za pristupnike je istaknuti uspjeh u studiju – uspjeh pristupnika unutar 10% najboljih studenata generacije ili prosjek pristupnika iznad 4,0 na preddiplomskom i diplomskom studiju.

Pristupnici kojima hrvatski jezik nije materinji moraju priložiti i dokaz o znanju hrvatskog jezika.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijave na natječaj primaju se u roku od 30 dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.