Nastupno predavanje – dr. sc. Nikola Kadoić

Objavljeno: 24.10.2019

Dana 30. listopada 2019. godine u sklopu redovite nastave u dvorani 9 Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Kralja Petra Krešimira IV br. 15 (FOI 2), s početkom u 09:00 sati bit će održano nastupno predavanje dr. sc. Nikole Kadoića na temu „Metoda analitički hijerarhijski proces i njena primjena u donošenju poslovnih odluka".

U skladu s Odlukom Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno - nastavna, umjetničko - nastavna i nastavna zvanja, uz suglasnost Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje od 5. listopada 2005. godine

OGLAŠAVAM

da će dana 30. listopada 2019. godine u sklopu redovite nastave u dvorani 9 Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Kralja Petra Krešimira IV br. 15 (FOI 2), s početkom u 09:00 sati biti održano

NASTUPNO PREDAVANJE

dr. sc. NIKOLE KADOIĆA

predloženika za izbor u znanstveno - nastavno zvanje DOCENTA za znanstveno područje društvenih znanosti znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti:

METODA ANALITIČKI HIJERARHIJSKI PROCES I NJENA PRIMJENA U DONOŠENJU POSLOVNIH ODLUKA

Nastupno predavanje održat će se pred povjerenstvom u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, predsjednica
  2. Prof. dr. sc. Stjepan Vidačić, član
  3. Izv. prof. dr. sc. Tomislav Hernaus, član

te nastavnicima i studentima Fakulteta organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu.

DEKANICA:

Izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep