Nastupno predavanje

Objavljeno: 13.06.2016

Dana 20. lipnja 2016. godine u sklopu redovite nastave u dvorani 8 Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2 s početkom u 12:00 sati bit će održano nastupno predavanje Branka Bunića na temu  „Mahnung“ – opomena u poslovnom dopisivanju i komuniciranju.

U skladu s Odlukom Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja, uz suglasnost Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje od 5. listopada 2005. godine

O  G  L  A  Š  A  V  A  M

da će dana 20. lipnja 2016. u 12:00 sati godine u sklopu redovite nastave u dvorani VIII Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2 održat će

NASTUPNO PREDAVANJE

BRANKO BUNIĆ

predloženik za izbor u naslovno  nastavno zvanje PREDAVAČA za znanstveno područje humanističkih znanosti, polje filologija, grana germanistika na temu:

„Mahnung“ – opomena u poslovnom dopisivanju i komuniciranju

Nastupno predavanje održat će se pred povjerenstvom u sastavu:

1. Inja Skender Libhard, viša lektorica, predsjednica
  2. Mr.sc. Sonja Strmečki Marković, viša lektorica, članica
  3. Antonela Konjevod, viša lektorica, članica

te nastavnicima i studentima Fakulteta organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu.

D  E  K  A  N :

Prof.dr.sc. Neven  Vrček