Najava završne konferencije projekta MERIA

Objavljeno: 21.05.2019

U ponedjeljak, 27. svibnja i u utorak, 28. svibnja na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (Bijenička cesta 30) održat će se završna konferencija projekta MERIA.

Projekt MERIA, koji je financiran iz Erasmus+ programa, koordinira Prirodoslovno-matematički fakultet, a FOI je jedan od partnera na projektu.

U plenarnom dijelu u ponedjeljak, koji će otvoriti ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak, javnosti će se predstaviti rezultati projekta. U ponedjeljak popodne i utorak ujutro održat će se radionica za nastavnike. Na konferenciji će sudjelovati oko 70 nastavnika iz Danske, Nizozemske, Slovenije i Hrvatske.

Više informacija o konferencije nalazi se na službenoj stranici projekta, a program završne konferencije nalazi se ovdje.