Mreža EDEN organizira istraživačku radionicu EDEN RW na konferenciji CECIIS 2022 u Dubrovniku

European Distance and E-learning Network EDEN DLE ove godine organizira istraživačku radionicu (EDEN RW) u Dubrovniku, 19. i 20. rujna 2022. godine. Domaćin EDEN DLE istraživačke radionice je Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, a ista će se odvijati u okviru međunarodne znanstvene konferencije CECIIS 2022.

12. EDEN istraživačka radionica ima za temu Towards Smart and Inclusive Learning Ecosystem, koja je podijeljena je u nekoliko sekcija:
  • Digitalna transformacija obrazovnih institucija
  • Trendovi i problemi u obrazovanju
  • Personalizirana okruženja za učenje visoke izvedbe
  • Strategije učenja za pametna okruženja za učenje
  • Nove tehnologije u obrazovanju.
Pozivamo vas da prijavite istraživačke radove i iskoristite priliku za prezentaciju i umrežavanje s kolegama iz područja e-obrazovanja, kao i za razgovor s eminentnim pozvanim predavačima.

Za sudionike iz Hrvatske osigurana je posebna cijena registracije od 350 EUR tijekom cijelog procesa prijave.

Najbolji radovi bit će nominirani i za prezentaciju na CECIIS konferenciji u sklopu “Education and Learning analytics” sekcije koja je referencirana u bazi WoS. CECIIS se održava od 21. do 23. rujna 2022. u Dubrovniku.

Više informacija o EDEN istraživačkoj radionici možete pronaći ovdje.