Kvalifikacijski doktorski ispit

Objavljeno: 09.01.2019

Popis studenata doktorskog studija prijavljenih za kvalifikacijski doktorski ispit, koji će se održati 16. siječnja 2019. godine.

POPIS STUDENATA DOKTORSKOG STUDIJA PRIJAVLJENIH ZA KVALIFIKACIJSKI DOKTORSKI ISPIT 16. siječnja 2019. godine:

1. Musulin Jadranka - "Metodološki okvir za dizajn usluge obogaćen konceptom korisničkog doživljaja u poslovnom modelu"
  2. Maček Davor - "Hibridni model za procjenu kritičnih informacijskih sustava primjenom višekriterijskog odlučivanja s elementima za analizu i procjenu rizika u financijskim institucijama"
  3. Arbanas Krunoslav - "Razvoj okvira za evaluaciju i uspostavu kulture informacijske sigurnosti"
  4. Šlibar Barbara - "Okvir za procjenu kvalitete otvorenih skupova podataka"
  5. Bužić Dalibor - "Analiza sentimenta u tekstualnim dokumentima"
  6. Jarmić Tomislav - "Negativna klasifikacija digitane informacije boje glasa"
  7. Kišić Alen - "Učinkovitost društvene mreže Facebook kao alata za odnose s javnošću u političkim kampanjama"

Kvalifikacijski doktorski ispit održat će se u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike s početkom u 10:00 sati.