Kvalifikacijski doktorski ispit

Objavljeno: 27.03.2019

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati 3. travnja 2019. godine.

Objavljen je popis studenata doktorskog studija prijavljenih za kvalifikacijski doktorski ispit 3. travnja 2019. godine.

POPIS STUDENATA DOKTORSKOG STUDIJA PRIJAVLJENIH ZA KVALIFIKACIJSKI DOKTORSKI ISPIT 3. travnja 2019:

1. Čižmešija Antonela - Prihvaćanje i upotreba softvera za upravljanje verzijama programskog koda u akademskom okruženju – proširivanje UTAUT modela u specifičnom kontekstu
  2. Sobodić Aleksandra - The impact of usability factors on continuance intention to use the platform for acquisition, evaluation and certification of digital competences

Kvalifikacijski doktorski ispit održat će se u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike s početkom u 10:00 sati.