Skraćeno radno vrijeme Knjižnice

U petak, 27. svibnja 2022. godine, knjižnica će biti otvorena od 8:00 do 16:00 sati.

25.05.2022, 15:02
Počinju Dani međunarodne suradnje 26. i 27. svibnja 2022. - na FOI dolaze gosti iz Grčke, Slovačke, Srbije i Francuske

Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu će se u organizaciji Ureda za međunarodnu suradnju FOI-ja i ove godine održati tradicionalni Dani međunarodne suradnje – FOI International Days 2022. Pozivamo sve zainteresirane sudionike - nastavno i nenastavno osoblje, studente te zainteresiranu javnost da nam se pridruže u četvrtak i petak, 26. i 27. svibnja 2022.

Virtualne izložbe knjižnice FOI-ja postale sastavni dio portala Vizbi. UNIZG

Dvije virtualne izložbe koje je Knjižnica FOI-ja izradila 2022. godine Što se krije u spremištima Knjižnice FOI-ja? i Prof. dr. sc. Miroslav Žugaj, profesor emeritus: život i djelo postale su sastavni dio Virtualnih zbirki Sveučilišta u Zagrebu – Vizbi. UNIZG.
Projekt Virtualne zbirke Sveučilišta u Zagrebu – Vizbi. UNIZG pokrenulo je Sveučilište u Zagrebu 2020. godine u suradnji s fakultetima Sveučilišta. Projekt provodi Središnji ured za koordinaciju knjižnica UNIZG i Ured za arhivsku građu Sveučilišta u Zagrebu.

25.05.2022, 12:42
Profesor Damir Vučić dobitnik nagrade Hrvatskog akademskog sportskog saveza

Profesor tjelesne i zdravstvene kulture na Fakultetu organizacije i informatike i predsjednik Sportske udruge FOI-ja Damir Vučić dobitnik je godišnje nagrade Hrvatskog akademskog sportskog saveza za ak. godinu 2020./2021., a ovo vrijedno priznanje za promicanje i razvoj studentskog sporta u Republici Hrvatskoj uručeno mu je na jučerašnjoj svečanosti u Kinu Forum u Zagrebu.

25.05.2022, 11:02
U tijeku 11.TJEDAN KARIJERA - najjači poslodavci iz svijeta IT-a na FOI-ju

U ponedjeljak, 23. svibnja 2022., započeo je 11. TJEDAN KARIJERA na Fakultetu organizacije i informatike - najveće karijerno događanje namijenjeno studentima FOI-ja. Tjedan karijera izrastao je u respektabilan karijerni događaj od izuzetne važnosti za studente i poslodavce, za 11. Tjedan karijera na FOI-ju od 23. do 27. svibnja tražilo se mjesto više jer su studenti FOI-ja među najtraženijim kadrom na tržištu! Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja (CPSRK FOI) ovim događajem ujedno obilježava 10 godina od osnutka te održavanja prvog Dana karijera.

Edukativna brošura za studente s invaliditetom

Koordinacija pravobraniteljice za osobe s invaliditetom za podršku u visokom obrazovanju izdala je brošuru za sadašnje i buduće studente s invaliditetom “Što je bitno znati o pravima i oblicima potpore”. Uz pregled prava i potpora koje studenti mogu ostvariti na osnovi invaliditeta, u brošuri se  mogu dobiti i informacije o tome pod kojim uvjetima je to moguće, korisne savjete te poveznice i kontakte institucija kojima se studenti mogu obratiti s punim povjerenjem, znajući da će dati sve od sebe da im se pomogne na tom putu.

23.05.2022, 11:50
Međunarodni partneri će se okupiti idućeg tjedna na FOI-ju u cilju izrade inovativne hibridne metodologije poučavanja na fakultetima

Fakultet organizacije i informatike (FOI) zajedno s partnerima iz Finske, Španjolske i Portugala radi na razvoju i izradi inovativne hibridne metodologije poučavanja na fakultetima kako bi unaprijedili vještine visokoškolskih nastavnika te im ponudili resurse i alate za daljnji rad u nastavi. S tim ciljem će sljedećeg tjedna, 25. i 26. svibnja 2022., na FOI-ju u Varaždinu biti održan partnerski sastanak međunarodnog Erasmus+ projekta 'eDESK: Digital and Entrepreneurial Skills for European Teachers in the COVID-19 World', koji je inspiriran trenutnim (post)pandemijskim zahtjevima za prelazak na digitalno obrazovanje. Projekt vodi prof. dr. sc. Blaženka Divjak.

20.05.2022, 08:16
Kvalifikacijski doktorski ispit

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati 27. svibnja 2022. godine s početkom u 10:00 sati.

Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2021./2022.
Natječaj Rektorova nagrada

U tijeku je Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2021./ 2022. Rok za prijavu na Natječaj je četvrtak, 30. lipnja 2022., do 16:00 sati.

18.05.2022, 14:44
Pozvano predavanje u sklopu predmeta Menadžment malog poduzeća

U petak, 20. svibnja 2022. na predmetu Menadžment malog poduzeća (PDS EP) gostovat će Stjepan Kolednjak, direktor prodaje i prokurist obiteljskog poduzeća Biovitalis.

18.05.2022, 12:33