Godišnja nagrada za izvrsnost Rotary Cluba Varaždin

U tijeku je javni poziv za dodjelu ''Godišnje nagrade za izvrsnost Rotary Cluba Varaždin za 2010. godinu''.

U tijeku je javni poziv za dodjelu ''Godišnje nagrade za izvrsnost Rotary Cluba Varaždin za 2010. godinu'' u obliku novčanih nagrada za sljedeće kategorije: 1. Poslijediplomska 2.000 kn, 2. Prvostupanjska i diplomska 1.000 kn, 3. Srednjoškolska razina 500 kn,4. Ostali do 5.000 kn.

Pravo na nagradu imaju svi građani Republike Hrvatske koji su u 2010. godini pripadali jednoj od navedenih kategorija. Osoba može nagradu dobiti samo jednom u godini. Kandidat za nagradu postaje se prijedlogom Uprave institucije koja je s Rotary Clubom Varaždin potpisala Sporazum o provedbi godišnje nagrade za izvrsnost.

Fakultet organizacije i informatike potpisnik je sporazuma o provedbi godišnje nagrade za izvrsnost i slijedom toga predlaže kandidate za nagradu na prvostupanjskoj, diplomskoj i poslijediplomskoj razini na svim studijima na Fakultetu organizacije i informatike.

Komisija koja će biti formirana ispred Fakulteta organizacije i informatike temeljem Naputka za procjenu izvrsnosti Rotary Cluba Varaždin, vlastitih saznanja i primjenjujući načelo nepristranosti izradit će listu kandidata za nagradu. Izvrsnost kandidata opisuje se i boduje na posebnom obrascu i postaje dio ukupne dokumentacije. Uprava Fonda za nagrađivanje izvrsnosti Rotary Cluba Varaždin temeljem ovako pristiglih lista donijet će odluku o nagradama ovisno o godišnjem fondu.

Javni poziv otvoren je do 15. travnja 2011. godine. Kandidati s Fakulteta organizacije i informatike do 15. travnja 2011. godine mogu svoju prijavu na natječaj predati u Dekanat fakulteta.

Naputak za ocjenu izvrsnosti

Naputak za ocjenu izvrsnosti 471,57 kB

Prijavnica koju je potrebno ispuniti za prijavu na natječaj

Prijavnica 46,44 kB

Sve dodatne informacije mogu se dobiti od doc.dr.sc. Nine Begičević, e-mail adresa: nina.begicevic@foi.hr. Obavijesti o natječaju možete pronaći na web stranici www.rotary-varazdin.hr.

Nagrade će se uručiti na svečanosti 11. svibnja 2011. godine u 19.00 sati u konferencijskoj dvorani Tehnološkog parka Varaždin, Zagrebačka 89, Varaždin.