Rezultati i raspored daljnjeg odigravanja utakmica turnira u hakl košarci

Na turniru u hakl košarci sudjeluje 10 prijavljenih ekipa, među kojima je i jedna ekipa studentica.

Popis ekipa i igrača/igračica možete vidjeti ovdje.

U želji da studenti i studentice što više igraju, odlučili smo najprije odigrati kvalifikacije, kako bi dobili 5 ekipa koje će činiti skupinu u kojoj će se međusobno sukobiti svaka ekipa sa svakom po Bergerovim tablicama. Za preostalih 5 ekipa koje su izgubile u kvalifikacijama, sastavljena je „utješna skupina“, kako bi i te ekipe mogle dalje igrati i natjecati se. Tako su u ponedjeljak 23. travnja 2012. odigrane kvalifikacije, te smo dobili naše dvije skupine za daljnje natjecanje. Rezultate možete vidjeti ovdje. Ekipe u „pobjedničkoj skupini“ će se natjecati međusobno za prvo, drugo i treće mjesto za koje će dobiti i nagrade, a utješne nagrade osvojit će i najbolji iz „utješne skupine“. Raspored daljnjih utakmica možete vidjeti ovdje.

košarka1 košarka 2 košarka 3 košarka 4