FOI sudjelovao u obilježavanju Svjetskog dana prava potrošača 2019.

Objavljeno: 12.03.2019
Fakultet organizacije i informatike je sudjelovao u obilježavanju Svjetskog dana prava potrošača 2019., zajedno s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta. Svjetski dan prava potrošača obilježava se 15. ožujka, a ove godine obilježen je u Tehničkom muzeju Nikola Tesla u Zagrebu.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta je u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja, Hrvatskom regulatornom agencijom za mrežne djelatnosti, Fakultetom elektrotehnike i računarstva, Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET nacionalni CERT, Fakultetom organizacije i informatike, Ministarstvom unutarnjih poslova, Državnim zavodom za intelektualno vlasništvo, Agencijom za elektroničke medije, Hrvatskom narodnom bankom, Hrvatskom agencijom za nadzor financijskih usluga, Ministarstvom financija, Agencijom za zaštitu osobnih podataka i Tehničkim muzejom Nikola Tesla obilježilo

Svjetski dan prava potrošača 2019.

Pametno s pametnim tehnologijama – Zaštita potrošača u digitalnom svijetu”,

u Tehničkom muzeju Nikola Tesla, u Zagrebu,

15. ožujka 2019.

Na informativnim pultevima mogle su se doznati sve informacije o zaštiti svojih potrošačkih prava u digitalnom svijetu, pogledati izložbu radova učenika osnovnih i srednjih škola koje su pripremili u sklopu Natječaja za učenike osnovnih i srednjih škola za najbolji videorad, strip, plakat te infografiku na temu: „Pametno s pametnim tehnologijama – Zaštita potrošača u digitalnom svijetu“, a isto tako i posjetiti radionice sukladno programu.