FOI na projektu „Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente V.“

Objavljeno: 28.11.2019

Potpisan je Ugovor između Ministarstva znanosti i obrazovanja RH i Udruge Zamisli o provedbi projekata Prilagodbe literature za slijepe i slabovidne studente. Cilj projekata je omogućiti studentima s oštećenjem vida priliku za ravnopravno studiranje, odnosno pružiti im pristup literaturi koja im je nužna za studiranje.

Radi se o dva projekta: „Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente 5.“ koji se provodi u partnerstvu s Pravnim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu, Fakultetom političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu i Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu te „Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente V.“ koji se provodi u partnerstvu sa Sveučilištem u Splitu, Sveučilištem u Rijeci te Fakultetom organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Oba projekta traju do 31. ožujka 2020. godine.