FOI-ju dodijeljeno Posebno priznanje Hrvatskog informatičkog zbora

Hrvatski informatički zbor je 19. studenoga 2015. održao konferenciju i okrugli stol pod nazivom „ICT – bitna osnova daljnjeg razvitka Hrvatske“ povodom svečanog obilježavanja 40 godina kontinuiranog rada i djelovanja HIZ-a.

Na konferenciji su sudjelovali predstavnici europskih IT udruženja, ICT sektora i hrvatskih visokoškolskih ustanova a održana su predavanja o stanju ICT sektora u Hrvatskoj, konkuretnosti hrvatskog ICT sektora kao i IT-a u državnoj upravi te informatičkog obrazovanja.   Svečanani dio proslave 40-te obljetnice HIZ-a zaključen je podjelom priznanja. Fakultetu organizacije i informatike uručeno je Posebno priznanje za uspjehe u obrazovanju, inovacijama i istraživanju u području informacijskih tehnologija. Ispred Fakulteta priznanje je primio dekan prof. dr. sc. Neven Vrček.

_MG_3493 _MG_3206