EFZG digitalna knjižnica

Objavljeno: 19.10.2021

Fakultet organizacije i informatike sklopio je ugovor s Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu o korištenju njihove zbirke EFZG Digitalna knjižnica. Zbirka sadrži publikacije i materijale u digitalnom obliku čiji je nakladnik ili sunakladnik Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Korištenje zbirke omogućeno je studentima i zaposlenicima Fakulteta organizacije i informatike. Zbirci se pristupa s mrežne stranice Knjižnice FOI-ja. Pristup zbirci moguć je putem pristupnih podataka koje možete zatražiti u Knjižnici FOI-ja.

Pretraživanje zbirke moguće je pomoću parametara autor, naslov, studijska godina i vrsta građe.

U slučaju problema s pristupom ili korištenjem zbirke javite se u Knjižnicu FOI-ja ili na e-mail knjiznica@foi.unizg.hr.