Dodatne prijave na program Izobrazbe iz javne nabave

Objavljeno: 24.03.2016

Fakultet organizacije i informatike u narednom razdoblju provodi edukacije iz javne nabave. Ovlaštenje za provođenje edukacija izdano od Ministrastva gospodarstva, rada i poduzetništva Fakultet posjeduje od 2009. godine. U nastavku obavijesti možete saznati više edukacijama koje će se provoditi.

U travnju se provodi Program izobrazbe u području javne nabave u trajanju od 50 nastavnih sati. Program se provodi petkom poslijepodne i subotom prijepodne. Pohađanje navedenog programa izobrazbe preduvjet je za pristupanje ispitu za stjecanje certifikata u području javne nabave. Ispit se polaže u Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Dodatne prijave na Program izobrazbe moguće su do srijede 30.03.2016.

U svibnju 13.05.2016. na Fakultetu se provode dva Redovita usavršavanja u području javne nabave. Teme usavršavanja su:

1. E-nabava te
  2. Najnovija praksa DKOM-a i Ekonomski najpovoljnija ponuda i praktični primjeri.

Usavršavanja su u trajanju od 4 nastavna sata. Usavršavanja su namijenjena osobama koje imaju certifikat u području javne nabave te se vrednuju za održavanje certifikata.

Više o Programu izobrazbe i Redovitom usavršavanju može se naći na stranicama http://www.foi.unizg.hr/studiji/czvu/izobrazba-jn.