Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2014./2015.

Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo je radove studenata koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu i izabralo je 112 radova za Rektorovu nagradu te 24 rada za Posebnu Rektorovu nagradu.

S ponosom naglašavamo da su dobitnici Rektorove nagrade i Posebne Rektorove nagrade s Fakulteta organizacije i informatike:

U kategoriji Posebne Rektorove nagrade:

• Matija Balog, Monika Bezjak, Tajana Gašparić, Kristina Ivošević, Lucija Kožar, Martina Kušer, Martin Mikuljan, Karlo Nadoveza, Andrea Pleše, Kristina Šrajbek, Kristiana Vitez, Petra Grd i Dušan Munđar (trenutačni saziv Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu); Lana Gregorina, Bojana Grobenski, Marina Grubeša, Renato Kapec, Lea Kuzminski, Matija Plastić, Ivan Vuljak, Ilija Živković i Matija Žugec (sudjelovali u organizaciji i provedbi Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu u akademskoj godini 2013/2014.)
    • Tema: Interdisciplinarni projekti Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu usmjereni podizanju studentskog standarda, humanitarno-volonterskom radu i promociji studentskog obrazovanja i znanja.
    • Mentori: Danijel Dadović, mag.inf., izv.prof.dr.sc. Nina Begičević Ređep i izv.prof.dr.sc Violeta Vidaček Hainš

U kategoriji Rektorove nagrade:

• Antonela Čižmešija
    • Tema: Istraživanje stanja i najčešće korištenih praksi vezanih uz razvoj zaposlenika i njihovih e-kompetencija u IKT poduzećima u Republici Hrvatskoj te tendencije prilagodbe IKT poduzeća pretpostavkama organizacije koja uči
    • Mentorica: doc.dr.sc. Renata Mekovec
  • Ivana Pomper
    • Tema: Utjecaj transformacijskog vodstva na zadovoljstvo zaposlenika poslom i njihovu odanost organizaciji
    • Mentor: dr.sc. Ivan Malbašić
  • Nikolina Dreven i Karolina Kokot
    • Tema: Analiza zastupljenosti žena na rukovodećim pozicijama hrvatskih poduzeća te utjecaj na uspješnost poslovanja
    • Mentorice: izv.prof.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa, dr.sc. Jelena Horvat

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u četvrtak 18. lipnja 2015. u 11 sati u dvorani Auditorium Maximum (D1 i D2) na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, Unska 3. U istom terminu bit će uručene i Posebne Rektorove nagrade.

Prigodom svečane podjele nagrada bit će organizirana i izložba radova dobitnika Rektorove nagrade, pa su nagrađeni studenti prema Pravilniku o dodjeli Rektorove nagrade dužni pripremiti, dostaviti i izložiti postere svojih radova.

U nastavku možete preuzeti upute za izložbu postera.

Izložba postera nagrađenih radova bit će otvorena od 18. do 29. lipnja 2015. na Fakultetu elektrotehnike i računarstva.

Detaljnije informacije o dobitnicima Rektorovih i Posebnih Rektorovih nagrada možete pročitati na službenim stranicama Sveučilišta u Zagrebu.

Čestitke svim nagrađenim studentima!