Dan Fakulteta organizacije i informatike

Objavljeno: 13.12.2017

Povodom Dana Fakulteta organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu, 18. prosinca 2017. godine u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održat će se Svečana sjednica.

Svečanom sjednicom Fakultet obilježava 55. godišnjicu postojanja i 43. godišnjicu od osnivanja Fakulteta, odnosno prerastanja nekadašnje Više ekonomske škole u Varaždinu u Fakultet organizacije i informatike.

Na Svečanoj sjednici bit će dodijeljene Dekanove nagrade i priznanja studentima, priznanja nastavnom i nenastavnom osoblju te zahvale zaslužnim pojedincima i školama.

Svečanom ugođaju pridonijet će i Akademski pjevački zbor djelatnika i studenata Fakulteta organizacije i informatike pod ravnanjem dirigentice Janje Knapić, prof.