BEST Code Challenge 4.0 – Natjecanje u programiranju

Studentska udruga BEST Zagreb u suradnji s IT tvrtkama organizira i ove akademske godine diljem  Hrvatske  online  natjecanje  u  programiranju  pod  nazivom BEST Code Challenge  v4.0. Prijavi se do 11.1.2014. i budi i ti u utrci za 10 000 kuna!

Cilj  natjecanja  je  pružiti  programerima  priliku  da  pokažu  svoje  znanje,  predstave  se istaknutim tvrtkama na hrvatskom IT tržištu  te  da za svoj trud budu vrijedno nagrađeni  –  i to  u iznosu od 10 000 kn (za prvo mjesto), 5 000 kn  (za drugo  mjesto)  i 2 500  kn  (za treće mjesto).

Nakon  što  tvrtke  partneri  Pet  minuta,  Lemax,  Netgen,  Studio  revolucija,  Trikoder, ReversingLabs  i Plus hosting  8.1.2014. predstave zadatak, natjecatelji će imati 10 dana za  samostalno  rješavanje  zadatka,  a  predana  će  rješenja  ocijeniti  stručni  žiri.  Proglašenje pobjednika i predaja vrijednih novčanih nagrada bit će 22.1.2014. na svečanom zatvaranju u Zagrebu.

Natjecatelji  se  prijavljuju  i  predaju  rješenja  pojedinačno  ili  u  paru  putem  web  stranice www.best.hr/bcc.  Pravo  prijave  imaju  studenti  svih  hrvatskih  sveučilišta  i  ostalih visokoškolskih ustanova kao što su veleučilišta i visoke škole. Prilikom prijave, natjecatelji su u  mogućnosti  ostaviti  svoj  životopis  koji  će  naknadno  biti  proslijeđen  zainteresiranim tvrtkama partnerima.

BEST  Zagreb  je  volonterska  i  neprofitna  studentska  organizacija  koja  djeluje  u  sklopu međunarodne  organizacije  Board  of  European  Students  of  Technology  i  okuplja visokomotivirane studente s 96  tehničkih  i tehnoloških  sveučilišta u 33  zemlje diljem Europe. Cilj je uključivanje studenata u izazovne domaće i međunarodne projekte kao što su stručni seminari, treninzi, radionice, kulturne razmjene, rad u internacionalnim timovima, suradnja s budućim poslodavcima te inženjerska i stručna natjecanja.

Više  informacija  o  pravilima  i  rokovima  natjecanja  možete  naći  na  web  stranici www.best.hr/bcc te na facebook stranici www.facebook.com/BESTCodeChallenge.

Kontakt:

Iva Kovačev