Nacionalna manifestacija Festival znanosti i u Varaždinu: na FOI-ju otvorena izložba i održano nekoliko radionica za djecu

Početak programa Festivala znanosti u Varaždinu održan je u ponedjeljak, 22. travnja 2024. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu, gdje je u prizemlju otvorena izložba dječjih radova na temu Jesu li računala pametnija od nas?. Program je nastavljen nizom radionica na FOI-ju i u pojedinim vrtićkim objektima.

Radionica i izložba dječjih likovnih radova "Jesu li računala pametnija od nas?" u sklopu Festivala znanosti 2024.

Na Fakultetu organizacije i informatike je u ponedjeljak 22. travnja 2024. započeo Festival znanosti izložbom dječjih likovnih radova "Jesu li računala pametnija od nas?" voditeljica prof. dr. sc. Violete Vidaček Hainš, doc. dr. sc. Suzane Keglević Kozjak i doc. dr. sc. Zrinke Lacković Vincek.

Festivalu znanosti i ove se godine pridružuje FOI

U organizaciji Tehničkog muzeja Nikola Tesla iz Zagreba, British Councila i hrvatskih sveučilišta, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i ove se godine od 2. do 7. svibnja 2022. održava Festival znanosti. Organizacijski se manifestaciji i ove godine pridružuje FOI.