Festival znanosti na FOI-ju u Varaždinu i okolici okupio djecu i mlade iz cijele regije - otvorena izložba i održano 19 radionica

Početak programa Festivala znanosti u Varaždinu održan je u ponedjeljak, 22. travnja 2024. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu, gdje je u prizemlju otvorena izložba dječjih radova na temu Jesu li računala pametnija od nas?. Program je nastavljen nizom radionica na FOI-ju i u pojedinim vrtićkim objektima. Ukupno 22 zaposlenika FOI-ja odradilo je 19 radionica, a sudionici su bili iz 7 vrtićkih grupa i 10 razreda iz Varaždina, okolice i Medimurja.

Radionica i izložba dječjih likovnih radova "Jesu li računala pametnija od nas?" u sklopu Festivala znanosti 2024.

Na Fakultetu organizacije i informatike je u ponedjeljak 22. travnja 2024. započeo Festival znanosti izložbom dječjih likovnih radova "Jesu li računala pametnija od nas?" voditeljica prof. dr. sc. Violete Vidaček Hainš, doc. dr. sc. Suzane Keglević Kozjak i doc. dr. sc. Zrinke Lacković Vincek.