Usavršavanje u području javne nabave (16. veljače 2024. godine)

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike dana 16. veljače 2024. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (26.1.2024. - 17.2.2024.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pisanome ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Započeo novi ciklus PPDMO-a: Cjeloživotni program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičkog obrazovanja provodi se već 10 godina u kontinuitetu

Započela je nastava za novu generaciju polaznika Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičkog obrazovanja. Ove godine program obuhvaća 19 upisanih polaznika, a namijenjen je osobama koje žele biti nastavnici informatike u osnovnoj i srednjoj školi te nastavnici onih predmeta za koje ne postoje studijski programi nastavničkog usmjerenja (primjerice ekonomija, pravo, veterina, arhitektura, građevina, elektrotehnika i sl.).

06.11.2023, 10:19
Produljen natječaj za upis polaznika u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje produljen Natječaj za upis u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika (PPDMO). Rok za prijave je 20. listopada 2023. Više detalja pročitajte u nastavku.

15.10.2023, 11:48
Usavršavanje u području javne nabave (10. studeni 2023. godine)

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike dana 10. studenog 2023. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

06.10.2023, 09:18
Natječaj za upis polaznika u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu raspisuje Natječaj za upis u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika (PPDMO). Više detalja pročitajte u nastavku.

24.08.2023, 12:22
Izobrazba u području javne nabave (od 8. do 30. rujna 2023.)

Usavršavanje u području javne nabave (30. lipnja 2023. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 30. lipnja 2023. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

23.05.2023, 15:21
FOI-jeve asistentice na dvotjednoj start-up edukaciji COGSTEPS u Ljubljani

Asistentice FOI-ja Tena Jagačić i Ivana Fojs sudjeluju na dvotjednoj start-up edukaciji u Ljubljani, u sklopu Erasmus+ projekta Crossing the Gap: Startup obrazovanje i podrška doktorandima, istraživačima i znanstvenicima (COGSTEPS). Projektom koordinira Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, a provodi ga zajedno sa Sveučilištem u Ljubljani, TU Graz, Zagrebačkim inovacijskim centrom, Ljubljanskim sveučilišnim inkubatorom i Know-Centrom. Cilj je povezati znanstvenike i istraživače s motivacijom da pokrenu vlastiti start up.

Izobrazba u području javne nabave (3.3.2023. - 25.3.2023.)

23.01.2023, 09:46