Natječaj - suradnik

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN PAVLINSKA 2 VARAŽDINObjavljuje NATJEČAJ Za radno mjesto SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu

20.09.2024, 08:50
Natječaj - docent i asistent

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike raspisuje N A T J E Č A J za izbor
1. jednog nastavnika na znanstveno-nastavno radno mjesto docenta u području društvenih znanosti, polju informacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz baze podataka na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti
2. jednog suradnika na suradničko radno mjesto asistenta u području društvenih znanosti, polju informacijske znanosti, na projektu Hrvatske zaklade za znanost “Razvoj karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“ (NPOO-DOK-2023-10)

18.09.2024, 07:17
Poništenje natječaja - asistenti

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike objavljuje PONIŠTENJE NATJEČAJA za tri suradnička radna mjesta asistenta.

18.09.2024, 07:00
Obavijest o odabiru kandidata – Matej Mihaljević, mag. inf.

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz razvoj programskih proizvoda i upravljanje kvalitetom na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo vas da je na navedeno radno mjesto odabran Matej Mihaljević, mag. inf.

13.09.2024, 09:56
Natječaj - asistent na projektu HRZZ

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za izbor jednog suradnika na suradničko radno mjesto asistenta u području društvenih znanosti, polju informacijske znanosti, na projektu Hrvatske zaklade za znanost “Razvoj karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“ (NPOO-DOK-2023-10)

02.08.2024, 08:07
Natječaj - docent, 3 predavača, 2 viša asistenta

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike Varaždin objavljuje natječaj za sljedeća radna mjesta.

26.07.2024, 10:23
Obavijest o rezultatima natječaja

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto VODITELJ USTROJSTVENE JEDINICE 4 (VODITELJ CENTRA ZA MEĐUNARODNE PROJEKTE) na neodređeno vrijeme, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana JOSIPA BAĐARI.

22.07.2024, 12:32
Natječaj - voditelj ustrojstvene jedinice 4

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike objavljuje NATJEČAJ za radno mjesto VODITELJ/ICA USTROJSTVENE JEDINICE 4 (VODITELJ/ICA CENTRA ZA MEĐUNARODNE PROJEKTE) – 1 IZVRŠITELJ na neodređeno vrijeme.

12.07.2024, 08:52
Natječaj za 3 asistenta i poništenje natječaja

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje natječaja te tri natječaja za suradnike na radno mjesto asistenata. Više detalja je objavljeno u nastavku.

28.06.2024, 08:27
Obavijest o odabiru kandidata - Antonela Devčić

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću obavijest.

21.06.2024, 08:23