Volonterske aktivnosti

Poštovane kolegice i kolege studenti, poštovani djelatnici FOI-a!

U sklopu aktivnosti Centra za volontiranje Fakulteta organizacije i informatike, pozivamo Vas da se uključite u nastavak volonterskih aktivnosti u sklopu projekta "Paraolimpijski školski dan“.

Kao što Vam je poznato, radi se o aktivnostima i edukativnim igrama kojima se kod djece i mladih pokušava potaknuti bolje razumijevanje osoba s invaliditetom. Cilj projekta je uočavanje individualnih razlika, pravilna percepcija potreba osoba s invaliditetom i naglašavanje važnosti paraolimpijskog sporta. Projekt je pokrenuo Hrvatski paraolimpijski odbor (HPO) i provodi se u više od 250 škola na području RH. Više informacija o projektu možete pronaći na http://www.paraolimpijci.hr/.

Nakon aktivnosti u 2. OŠ Varaždin u listopadu 2011., iste će se nastaviti u sljedećim terminima:

• Četvrtak, 1. ožujka PŠD će se održati u O.Š. Donji Martijanec, 9:15 polazak s parkirališta FOI 1, Habdelićeva (povratak u 14:00 h)
  • Četvrtak, 8. ožujka u OŠ Novi Marof - u jutarnjim satima, satnica će biti dogovorena naknadno
  • Petak, 30. ožujka u OŠ Sveti Đurđ - u jutarnjim satima, satnica će biti dogovorena naknadno

Molimo sve zainteresirane da se jave studentskoj koordinatorici Magdaleni Jovanović mjovanovi@foi.hr do srijede, 29.2. te da nas obavijestite u kojem terminu možete sudjelovati u ovom projektu.

Za dodatne informacije se možete obratiti doc.dr.sc. Sandri Lovrenčić sandra.lovrencic@foi.hr, voditeljici Volonterskog centra FOI ili doc.dr.sc. Violeti Vidaček-Hainš vvidacek@foi.hr.

Ujedno koristimo priliku da zahvalimo svim volonterima koji su se prijavili za projekt “Pomoć u učenju engleskog  jezika” u OŠ Petrijanec u sklopu međunarodnog projekta Commenius.