Treninzi o transformaciji poslovnog ciklusa (Digitrans platforma)

Objavljeno: 21.01.2019

Projektne aktivnosti Fakulteta organizacije i informatike kao jednog od partnera na projektu Digital Transformation in the Danube Region – Digitrans, koji se provodi unutar Interreg Transnacionalnog programa Dunav, u 2019. godini ulaze u završnu fazu. Završna faza uključuje održavanje treninga prema DIGITRANS metodologiji, kao i mogućnost široke upotrebe DIGITRANS platforme za e-učenje od strane poduzetničke zajednice i drugih zainteresiranih dionika. DIGITRANS platforma je dostupna na digitrans.me, a razvijena je od strane tima Sveučilišta u Beču sa snažnom potporom i u suradnji sa ostalim partnerima na DIGITRANS projektu, među kojima je i Fakultet organizacije i informatike.

DIGITRANS platforma je svojevrsni vodič za poduzetnike koji može poduzetnicima pomoći u razvoju novog poslovnog modela poduprijetog digitalnim tehnologijama. Korisnici platforme naučit će kako koristiti nove digitalne tehnologije, agilne koncepte poslovnog upravljanja te nove načine organizacije rada, s ciljem veće zarade, pridobivanja najkvalitetnijih ljudi, povećanja produktivnosti radnog tima, ostvarivanja zadovoljstva klijenata i partnera te postizanja prednosti u odnosu na konkurenciju.

Treninzi o transformaciji poslovnog ciklusa uz primjenu DIGITRANS metodologije održavat će se sve do proljeća 2019. godine, a u Hrvatskoj je regionalni centar za provedbu Tehnološko-inovacijski centar Međimurje d.o.o.. Tim sa Fakulteta organizacije i informatike zbog svoje ekspertize u modeliranju digitalnog poslovanja i višegodišnjeg iskustva sudjeluje u realizaciji radionica kao partnerska institucija.

Pozivamo sva mala i srednja poduzeća iz Varaždinske i Međimurske županije zainteresirana za implementaciju Digitrans metodologije, kao i dobivanje važnih informacija vezanih uz realizaciju transformacije poduzeća da se prijave za sudjelovanje na radionici. Prijava je moguća na Karlo Nadoveza - knadovez@foi.hr.